KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16705120
nr 1670 5120
Jerzy Luczak-Szewczyk
(1923-1975), Sverige
Oljemålning, "På Torget. Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 70x135 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
lördag 4 januari 2025
kl 07:10:45
Jerzy Luczak-Szewczyk
Läs mer om Jerzy Luczak-Szewczyk